Задати питання
flag Судова влада України

У З А Г А Л Ь Н Е Н Н Я судової практики Ямпільського районного суду з розгляду справ про адміністративне правопорушення, передбачене ст.173 КУпАП (дрібне хуліганство), у 2010 році

Мною, в.о.голови Ямпільського районного суду Вінницької області, Головіним В.А. проведено узагальнення судової практики розгляду справ про адміністративне правопорушення, передбачене ст.173 КУпАП, дрібне хуліганство, розглянутих судом у 2010 році. 
З цією метою вивчено 216 справ про адміністративне правопорушення, передбачене ст.173 КУпАП (дрібне хуліганство), які знаходились на розгляді Ямпільського районного суду Вінницької області у 2010 році, що становить 13,42% від загальної кількості справ про адміністративне правопорушення, що надійшли до суду на протязі 2010 року.
      Протягом року повернуто для належного оформлення 10 справ даної категорії, що становить 7,57% від загальної кількості повернутих справ за рік.
Усього протягом 2010 року розглянуто 206 справ даної категорії, що становить 13,94% від загальної кількості розглянутих справ про адміністративні правопорушення за 2010 рік. По 195 справах накладено адміністративне стягнення, що становить 16% від загальної кількості справ по яких накладено адміністративне стягнення за 2010 рік, по 7 справах застосовано заходи впливу, передбачених ст.24-1 КУпАП, що становить 25% від загальної кількості справ, по яких застосовано заходи впливу, передбачених ст.24-1 КУпАП за 2010 рік, по 9 справам закрито провадження, що становить 4% від загальної кількості справ, по яких закрито провадження за 2010 рік, по 3 справах осіб звільнено від адміністративної відповідальності за малозначністю правопорушення, що становить 3,75% від загальної кількості справ, по яких осіб звільнено за малозначністю правопорушення, по 1 справі  - за відсутністю події і складу адміністративного правопорушення, що становить 1,31% від загальної кількості закритих справ за відсутності події і складу адміністративного правопорушення за 2010 рік.
По 133 справах даної категорії на осіб накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу, що становить 20,33% від загальної кількості справ, по яких накладено штраф, по 24 справах до осіб застосовано адміністративний арешт, що становить 15,78% від загальної кількості справ, по яких застосовано адміністративних арешт.
Сума накладеного штрафу становить 9283 грн., з них сплачено добровільно 2920 грн.
 
       Враховуючи вищевикладене,
 
П Р О П О Н У Ю:
 
             Результати узагальнення довести до відома працівників суду, обговоривши на виробничій нараді.
      Суддям при розгляді справ про адміністративне правопорушення повно та ретельно досліджувати матеріали справи, дотримуватись принципів верховенства права.
 
 
 
В.О.ГОЛОВИ ЯМПІЛЬСЬКОГО РАЙОННОГО СУДУ
ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ                                                                      ГОЛОВІН В.А